Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

192.99.44.160:40544!

Forum creat si configurat de [RW]ShoT.

4 participanți

    Aplicații / Applications [ON]

    bita93
    bita93
    Leader Hitman Agency
    Leader Hitman Agency


    Mesaje : 16
    Puncte : 42
    Data de inscriere : 26/06/2015
    Varsta : 31
    Localizare : Bucuresti

    Aplicații / Applications  [ON] Empty Aplicații / Applications [ON]

    Mesaj Scris de bita93 Vin Iun 26, 2015 2:42 am

    * Testul de intrare în Hitman Agency constă în:

    Întrebări și situații din:
    Informații și Comenzi
    Regulament General
    Regulament Intern


    Test practic(rezolvarea a doua contracte).



    Model cerere:
    Nume in joc:
    Level:
    Varsta (reala) :
    Poza cu /stats:
    O scurta descriere:
    De ce doriti sa va alaturati agentiei? :
    Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? :
    Esti pe Lista Neagra a unei factiuni?:
    Daca da, esti dispus sa platesti suma pentru a fi scos?:
    Esti de acord ca va trebui sa stai 7 zile in Factiune?
    [RW]Kenway
    [RW]Kenway
    Admin level 6
    Admin level 6


    Mesaje : 10
    Puncte : 18
    Data de inscriere : 25/06/2015
    Varsta : 29
    Localizare : Tecuci

    Aplicații / Applications  [ON] Empty Aplicatie - K3nWaY

    Mesaj Scris de [RW]Kenway Vin Iun 26, 2015 3:41 am

    Nume in joc: K3nWaY
    Level: 19
    Varsta (reala) : 15 ani.
    Poza cu /stats: ----
    O scurta descriere: Scurta ? Bag una lunga : Salut,ma numesc Denis ,am 15 ani si locuiesc in orasul Tecuci ,din Romania.O scurta caracterizare fizica: Am in jur de 1,73m si 65 kg. Am ochi maro la fel ca parul. Sunt un baiat simplu, prietenos, calm poate uneori timid si serios. Sunt foarte punctual si imi place foarte mult ca si cel cu care trebuie sa fac o treaba sa fie punctual. Nu imi place sa intru in probleme sau sa ma cert. Stiu ce este respectul, ce inseamna a iti respecta colegii si a colabora cu acestia. Din totdeauna am mers pe principiul "Respecta si vei fi respectat". Imi iubesc familia si tin la prietenii mei. Imi place sa ma distrez cu prietenii si sa ne ajutam reciproc. Ma descurc bine la scoala, iar in timpul liber imi place sa ma joc un joc multiplayer cu prietenii, ori sa ies pe afara, la un fotbal sau biliard... Imi place sa duc treburile pana la bun sfarsit, sa nu las lucrul neterminat daca m-am apucat de el si sa imi organizez planurile din timp. Imi place sa ascult muzica si sa vizionez multe filme. Genurile mele preferate de muzica sunt, dance, rap, hip hop deoarece le gasesc relaxante. Imi plac filmele de actiune, groaza, aventura si comediile. Nu prea m-am omorat niciodata cu lectura, imi plac mai mult filmele deoarece in carti sunt prea multe pasaje descriptive, iar pe mie unele detalii mi se par nesemnificative, dar nu toate. Nu zic ca nu citesc, nu, ci doar ca filmele mi se par mai interesante, iar noi in acestea avand posibilitatea sa dam atentie doar detaliilor care ne intereseaza pe noi mai mult, multi avand aceeasi parere. Ca sport prefer, desigur, fotbalul si rugby. Imi place sa-mi fac noi prieteni si sa invat din greseli. Rareori ma supar sau ma enervez. Am simtul umorului, dar niciodata nu intrec masura cu gluma. Nu imi place cand cineva isi bate joc de munca mea sau a altcuiva. Ma integrez foarte repede in colectiv. Hobby-ul meu in ultimul timp a fost SA:MP-ul. In afara de SA:MP ma mai joc Counter-Strike respectiv NFS sau FIFA, in general jocuri multiplayer pe care le pot juca impreuna cu prietenii mei. Sunt o persoana de incredere si comunicativa. Sunt mereu dispus sa invat lucruri noi. Nu imi plac minciunile, mincinosii sau pacalicii. Sunt un tip foarte energic si vesel. Imi place sa vorbesc cu oricine, indiferent cine este. Imi place sa ajut pe fiecare cum pot. Am multi prieteni de treaba alaturi de care ma simt bine si in largul meu. Inainte de a face ceva, mai intai ascult parerile fiecaruia, iar abia apoi fac ce consider ca trebuie facut. Apreciez ajutorul primit de fiecare data si niciodata nu uit ca l-am primit. Niciodata nu uit de unde am plecat si nu intorc spatele celui care m-a ajutat. Respect standardele impuse de ceilalti, dar imi place ca si ale mele sa fie respectate la randul lor. Incerc de fiecare data sa imi fac treaba pe cat mai bine posibil pentru a ii multumi pe cei din jur si, totodata, si pe mine. Pe oriunde merg incerc sa las o impresie cat mai buna despre mine. Sunt gata sa invat mereu cate ceva, oriunde si de la oricine. Ca planuri de viitor, am de gand ca mai intai sa termin liceul , sa iau carnetul de sofer cu brio, si cine stie pe viitor unde am norocul de a ma angaja intr-o firma bine platita. Cam atat am avut de spus despre mine, iar restul detaliilor despre mine pe care le-am omis le veti putea observa in-game.
    De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc sa intru in aceasta agentie deoarece este una foarte serioasa cu lider si mai si , factiunea este una bazata pe respect .
    Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur.
    Esti pe Lista Neagra a unei factiuni?: Nu.
    Daca da, esti dispus sa platesti suma pentru a fi scos?: Desigur!
    Esti de acord ca va trebui sa stai 7 zile in Factiune? Super de acord.
    bita93
    bita93
    Leader Hitman Agency
    Leader Hitman Agency


    Mesaje : 16
    Puncte : 42
    Data de inscriere : 26/06/2015
    Varsta : 31
    Localizare : Bucuresti

    Aplicații / Applications  [ON] Empty Re: Aplicații / Applications [ON]

    Mesaj Scris de bita93 Vin Iun 26, 2015 3:56 am

    Frumoasa aplicatie.ACCEPTAT!
    avatar
    AttyS


    Mesaje : 1
    Puncte : 1
    Data de inscriere : 26/06/2015

    Aplicații / Applications  [ON] Empty Aplicatie

    Mesaj Scris de AttyS Vin Iun 26, 2015 5:40 am

    Model cerere:
    Nume in joc:Atty
    Level:5
    Varsta (reala) :18
    Poza cu /stats: il voi trimite la cineva prin skype.
    O scurta descriere:Calm,cinstit,de gasca.
    De ce doriti sa va alaturati agentiei? :Imi place sa indeplinesc misiuni Smile.
    Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? :Da desigur.
    Esti pe Lista Neagra a unei factiuni?:Nu sunt.
    Daca da, esti dispus sa platesti suma pentru a fi scos?:Da sunt dispus.
    Esti de acord ca va trebui sa stai 7 zile in Factiune?Da
    bita93
    bita93
    Leader Hitman Agency
    Leader Hitman Agency


    Mesaje : 16
    Puncte : 42
    Data de inscriere : 26/06/2015
    Varsta : 31
    Localizare : Bucuresti

    Aplicații / Applications  [ON] Empty Re: Aplicații / Applications [ON]

    Mesaj Scris de bita93 Vin Iun 26, 2015 5:43 am

    Acceptat!Ai 24 de ore la dispozitie pentru a da testele.Contacteaza un R4+in Game.
    avatar
    [RW]ShoT.
    Admin level 6
    Admin level 6


    Mesaje : 210
    Puncte : 597
    Data de inscriere : 26/07/2014
    Varsta : 23
    Localizare : Braila

    Aplicații / Applications  [ON] Empty Cerere faction

    Mesaj Scris de [RW]ShoT. Vin Iun 26, 2015 6:52 am

    Model cerere:
    Nume in joc: ShoT.
    Level: 32
    Varsta (reala) : 15
    Poza cu /stats: -
    O scurta descriere: Salut! Ma numesc Neculai Gabriel, nu-mi prea place sa ma caracterizez, asa ca nu voi spune nimic.
    De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Este factiunea mea de suflet.
    Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
    Esti pe Lista Neagra a unei factiuni?: Nu
    Daca da, esti dispus sa platesti suma pentru a fi scos?:Da.
    Esti de acord ca va trebui sa stai 7 zile in Factiune?Da.
    bita93
    bita93
    Leader Hitman Agency
    Leader Hitman Agency


    Mesaje : 16
    Puncte : 42
    Data de inscriere : 26/06/2015
    Varsta : 31
    Localizare : Bucuresti

    Aplicații / Applications  [ON] Empty Re: Aplicații / Applications [ON]

    Mesaj Scris de bita93 Vin Iun 26, 2015 6:54 am

    Acceptat!Ai 24 de ore la dispozitie pentru a ma contacta in GAME.Bafta

    Continut sponsorizat


    Aplicații / Applications  [ON] Empty Re: Aplicații / Applications [ON]

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi Mai 02, 2024 11:15 am